KUNSZENTMÁRTON KSK

kunszentkezi.hu

Izgalmas véghajrá, értékes győzelem

November 20-án a bajnoki tabella 3. helyén álló Orosháza U23 csapatához látogatott a kézilabda klub. A hazaiak egy héttel korábban a Kiskunfélegyháza ellen szenvedtek fájó vereséget, így nagyon készültek erre a mérkőzésre.

Az első félidő elején felváltva estek a gólok, majd a 20. perctől a hazaiak folyamatosan növelték előnyüket, ami a szünetig 5 gólra nőtt (16-11).

A fordulás után a mérkőzés képe nem változott, maradt az orosházi előny. Varga edző időkérése után megváltozott a játék képe, folyamatosan csökkent a gólkülönbség, az 54. percben Tóth László "Jacsa" és Gelley Dávid góljaival sikerült egyenlíteni (26-26), és a vezetést is átvenni (26-28). Az utolsó percben az orosházi fiatalok nem tudtak gólt szerezni, így újabb rangadót nyert kézilabda csapatunk!

Felnőtt mérkőzés: Orosházi FKSE-LINEMAR U23 - UniTurn Kunszentmárton KSK: 28-29 (16-11)

Góllövők: Cselovszki Cs. 6, Danku Cs. 1, Fejes M. 3, Fekete K. 2, Gelley D. 7, Horváth F. 1, Krasznai G. 2, Nyikos T. 1, Perjési V. 3, Tóth L. "Jacsa" 3.